View Single Post
Stary 17-04-2009, 07:23   #14
Daro26
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-06-2008
Skąd: Wrocław
Model: Focus MK1
Silnik: 1.8 TDCI 115KM
Rocznik: 2002
Postów: 499
Domyślnie Odp: Komisy Niemieckie - Berlin i okolice - Własne sprowadzenie a

Powiem wam tak, że byłem szukać focus w Niemczech , a dokładnie w Hamburgu. I powiem tyle, że teraz jest bardzo trudno. Auta w Niemczech raczej się skończyły, komisy są najczęsciej poustawiane przez Polaków. Jak trafia się fajne auto to dają cynk i przyjeżdza ktoś po nie i tyle.

A po za tym jest masa Turków i innych z nowych karjów UE, biorą wszystko co ma 4 koła. Tam zostały tylko auta drogie, pasaty które ani Polacy, a ani Turcy nie kupuj bo ich nie stać.

Naprawdę warto dać pare zl więcej, ale zaoszczędzić sobie nerów i kosztów i kupic w polsce od dobrego źródła który te kontakty ma. Oczywiście jest mobile.de i tam można znaleść fajne oferty. Tylko uważajcie na kolesia, było o tym już głośno. Wyswiał bardzo tanie fury, i wysyłał jak się do niego wysalo maila, że jest żołniezem i musi sprzedać szybko auto, i żeby zaarezerować trzeba wpłacić mu zaliczkę. Podobno sporo osób dało się na to złapać.

JA byłem 4 dni w Hamburgu, naszczęscie mam tam znajomych, wiec koszty spania odeszły. Ale straciłem na paliwo i itp. A druga sprawa to, że przy takim koszcie euro jak teraz raczej się i tak nie opłaca kupować.
Daro26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem