View Single Post
Stary 10-04-2010, 14:21   #8
majsterus_nt
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-12-2009
Skąd: wlkp
Model: czarny, grafit,turkus
Silnik: ,Pb,ON
Rocznik: 1993,1990
Postów: 197
Domyślnie Odp: Czy Warto Kupić Fokus-a? Jak sie sprawują?

haha, taką jednorazówką jak focus 2 po lifcie jeszcze nie jechałem...
1,6tdci, czy wcisniejsz gaz do dechy czy stopniowo tak samo przyspiesza...
naprawdę jestem rozgoryczony tym autem, jak można taką kupę produkować...i ludzie to kupują...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ja mam wersję z floty, wiec jest okrojona niby klima szyby... ale...ta kierownica plastikowa...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. obiciówka drzwi....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a nie wspomnę o plastiku licznika, na którym widać na srodku ślady po formie odlewczej...
no takie ewenementy????
plastik, plastik wszędzie plastik.... no i do tego tandetny

dla mnie to tandeta maksymalna...teraz w modzie jest jest pół kilometra do szyby...nie wiem po co?? tylko problem w wycieraniu...

nie, nie nie,
mam prywatnego focusa I co prawda ghia, ale jest zwinniejszy przyjemniejszy w prowadzeniu, i tam jeszcze widać przyłożenie się do jakości..po prostu czuć to auto..

ale focus II... dla mnie to porażka jak można coś takiego kupować???
jeżdże jak w bunkrze...cięzki, masywny i nie czuje kontaktu z nawierzchnią..

ale twój wybór.. ja mówię nie temu czemuś...

nie wspomnę o mercedesie W124 bo ten to wygląda jak ręczna robota przy nich obu....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Diagnostyka komputerowa pojazdów do rocznika 2010r. ..... i te jeżdące i te niejeżdżące......
majsterus_nt jest offline   Odpowiedź z Cytatem