View Single Post
Stary 23-07-2008, 09:38   #3
raftik
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: mk2 Nie działa predkosciomierz i wskaznik paliwa :(

Cytat:
Napisał Rekin_poznan
Witam

Nie działa mi predkosciomierz i wskaznik paliwa mondeo 97 1.8 td.Wkładałem juz wskazniki inne co prawda jedne były od benzyny drugie disel ale nieco innytył bo bez małej płytki na srodku.ALe obrotomierze działały w tamtych wskaznikach i w moich.Co moze byc przyczyną ,czujnik predkosci?

Drugie pytanie ktore mam to jak wyjac pływak chodzi mi o rurki ktore sa na tym kołeczku do góry.pływak prawie wyjełem ale wadzą dwie rurki a baku nie chce zwalac.

Pomocy!! :567:
Niestety masz tą samą przypadłość która mnie męczyła długi czas, można zapomnieć o kupieniu licznika z tego rocznika o tych nr 97BP-10C956-HA a pewnie taki posiadasz i taki sam musisz kupić.
Uratowało mnie kupienie licznika o tych samych nr z Anglika działa super, tyle, że zamiast przebiegu w km masz w milach ale na tarczy jest lepiej bo są też wskazania w km.

Zaznaczę, że przelutowanie wszystkich lutów na module prędkościomierza u mnie pogorszyło sprawę więc proponuję ci poszukać od Anglika ale o tych samych nr licznika.

Zapomniałem dodać, że jeżeli masz takie objawy jak piszesz to nie dotyczy to tylko ciebie a wielu forumowiczów, poszukaj na forum a znajdziesz nawet mój post na ten temat, wymiana licznika pomoże w 100%.


Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem