Temat: [Galaxy 2000-2006] wymiana uszczelki pod głowicą
View Single Post
Stary 10-06-2012, 21:08   #8
bartixr
ford::expert
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 26-03-2011
Skąd: Moskwa
Model: Galaxy
Silnik: AFN 150KM, ASB - AG4. Znowu mało :(
Rocznik: 98
Postów: 2,159
Domyślnie Odp: wymiana uszczeli pod glowica

Cytat:
Napisał kacyk87 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
koszt regeneracji głowicy 350 zl pasuje zrobić auto nie nowe

i pasowało by rozrząd zmienić 700zl

a wg mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
robić głowice jeśli tam nic się nie dzieje nie ma potrzeby, chyba że klient sobie życzy.
po co rozrząd zmienić?
Można jeśłi do planowanej wymiany zostało kilkanaście tys., to zależy ile km rocznie robi auto, ponieważ jeśli te 10 tys będzie robiło 2 lata to po co zmieniać.

Twoim rozumowaniem (bez urazy Kolego) to przy okazji i pompę wody zmienić i olej bo mógł się płyn chłodniczy dostać, i wszystkie filtry..
a jak pompki na wierzchu to profilaktycznie je uszczelnię..
Olej zmieniam to i wymienię imbusik napędy pompy.

Ale chwila czemu mam mieć tylko górę dobrą -kurka przebieg duży, jak już miskę zdjąłem do wymiany imbusika pompy to zajrzę do panewek i wymienię oraz przy okazji pierścienie wymienię. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bartixr jest offline   Odpowiedź z Cytatem