Temat: [Focus 2004-2008] Perforacja a konserwacja
View Single Post
Stary 08-12-2012, 12:57   #5
alex2006
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 03-03-2009
Skąd: Kęty
Model: Focus
Silnik: 1.6 125 KM
Rocznik: 2016 grudzień
Postów: 132
Domyślnie Odp: Perforacja a konserwacja

Cytat:
Napisał maureliusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ta gwarancja forda to dziadostwo!!! Zawsze Ci powiedzą, że to uszkodzenie mechaniczne.
I tu nie zawsze jest tak jak piszesz.Ja nawet nie widziałem tych niby uszkodzeń(na rantach drzwi-gołym okiem nie widoczne malutkie pęcherzyki-3 elementy).Auto miało wtedy 4 lata.Podczas przeglądu zaproponowano ni z tąd ni z owąd naprawę gwarancyjną.Zrobiono zdjęcia i po 4 tygodniach zaproszono na naprawę.Do dziś żadnych problemów z naprawianymi elementami.Termin naprawy ustaliłem tak jak mi pasowało-(podczas-wczasów).Naprawa trwała 3 dni.Auto po zrobieniu stało prawie 2 tygodnie w serwisie i czekało aż wrócę.Nikt nie robił żadnych problemów.Do tego miła obsługa i kontakt telefoniczny.Nie wiem,może miałem szczęście.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Do dziś korzystam tylko z przeglądów nadwozia oraz rożnych akcji serwisowych w tym samym serwisie.Przeglądy mechaniczne robię u zaprzyjaźnionego mechanika.
alex2006 jest offline   Odpowiedź z Cytatem