Temat: [Galaxy 1994-2000] Centralny zamek na pilota-montaż
View Single Post
Stary 25-01-2009, 07:53   #15
darabont
ford::average
 
Avatar darabont
 
Zarejestrowany: 30-03-2007
Skąd: Malbork
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 TDi 1Z 90 kM
Rocznik: 1996
Postów: 155
Domyślnie

Byłem wczoraj dopytać w warsztacie o ceny z montażem (koszt centralnego z domykaniem szyb 280 zł,alarm 350).Różnica 100 zł między sterownikiem na allegro.Czas montażu w warsztacie 4-5 godz.Samemu w tym czasie z dokładną instrukcją na pewno założę,a i grosza zaoszczędzę.
W poprzednich samochodach jak już wszystko naprawiłem to je sprzedawałem,tego autka szybko nie oddam.

W końcu mialem chwilkę i założyłem to sterowanie.Poprosiłem żeby zrobili mi dodatkowo sterowanie dodatkowym kanałem przez przekaźnik bistabilny (załącz/wyłącz).Zrobili to w cenie sterownika.Dodatkowym kanałem, z trzeciego przycisku na pilocie załączam dogrzewacz.Przerobiony miałem na włącznik, a teraz już "prawie jak oryginał",a może nawet lepiej.Martwiłem się tylko czy załączę go z okna na 2 piętrze ale zasięg ma wystarczający.
Sprawdzony zasięg to około 100 metrów ,pewnie będzie się zmniejszał ze zużyciem baterii.Dobrze że sterownik ma funkcję ponownego blokowania po 25 s. jeżeli nie otworzy się drzwi kierowcy bo można przypadkowo w kieszeni nacisnąć.

Ostatnio edytowane przez subratri ; 25-02-2009 o 23:58
darabont jest offline   Odpowiedź z Cytatem