Temat: [Mondeo 1996-2000] Predkosc maksymalna w V6
View Single Post
Stary 09-06-2009, 22:33   #1
wojteken
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-06-2009
Skąd: Gorzow wlkp
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 tdi
Rocznik: 1998
Postów: 2
Domyślnie Predkosc maksymalna w V6

no i mam problem, a raczej jestem zawiedziony strasznie na mojej Julce (tak bowiem nazwalem Mondeo 2.5 V6). tak wiec Julka rozpedza sie swietnie, wszystko idzie jak po masle do 100 mil/h ale pozniej juz sa schody... powoli sie rozpedza, a jak juz osiaga maksymalna predkosc po dluzszym "bujaniu" jej to jest to maks 120 mil/h (niecale 200km/h). dlaczego to jest tak malo? wczesniej mialem taka sama Julke, z tego samego roku, tez w sedanie, i tez nie szalala za bardzo bo 125 to max jaki z niej wydusilem. producent mowi cos o 140 a ja nawet 125 nie moge osiagnac. z taka predkoscia jezdze sam, bo nie chce innych narazac, nie zdaza mi sie to czesto, no ale rozczarowala mnie ta moja Julka. zalalem paliwa 99 oktanow, mam stozek, no wiem ze to nie ma zadnych rewelacji, no ale mogla by byc ciut szybsza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. opowiedzcie mi o swoich Julkach, ile nimi jechaliscie najwiecej, a i moze podpowiecie mi dlaczego ja nie moge jechac swoja szybciej.
a tak na marginesie, testowalem ja na pustej autostradzie, w nocy, ruch praktycznie zerowy (bezpieczenstwo). tak wiec czekam na jakies wiesci.
dzieki bardzo z gorasa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
szerokosci
wojteken jest offline   Odpowiedź z Cytatem