View Single Post
Stary 18-07-2006, 16:50   #14
Robberto32
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-06-2005
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 128
Domyślnie

Cytat:
Napisał setaszi
a wczym problem żeby dokupić silniczek dmuchawy od klimatronika i czujnik nasłonecznienia i masz komplet, podłączenie jest banalne i masz pełny klimatronik, a nie jakieś tam pokrętła wystające pod radiem
OK
Po pierwsze - w serwisie dmuchawa ponad 1000zl ... a na zlomie tego nie dostaniesz ...
Druga sprawa - czu kazda wiazka jest wyposazona w odpowienia ilosc wtyczek do powyzszych elementow ?
Pokretlo pod radiem jest tymczasowe - czyli do dnia kiedy za jakas rosadna cene trafie silnik do dmuchawy sterowany elektronicznie.

[ Dodano: 2006-07-18, 16:53 ]
Cytat:
Napisał 1olek
Sluchajcie ja mam manuala i jestem zadowolony. A co do klimatronika to mam pytanko. Wsiadmy do nagrzanego autka i na klimatronikiu mamy ustawiona tem. 20 st. Czy dmuchawa chodzi teraz pol godziny na 4 biegu i wyje niemilosiernie az schlodzi autko ?? Bo jezeli tak to wole mojego manuala bo ustawiam gora na 2 i w ciszy czekam az ostygnie, slucham radyjaka i najwyzej otworze szybki zeby przewietrzyc ten zaduch. Jakos nie moge na dlusza mete zniesz wyjacej dmuchawy na 4 biegu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak by zadzialalo jesli nie byloby opcji MANUAL.
Klimatronic dziala super w dluzszej trasie i nie trzeba wtedy co chwile wajchowac delikatnie bo jest za zimno lub za cieplo ... ustawiasz 21C zima i masz jak w domu... a latem w uaplny dzien np 23C.
Robberto32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem