View Single Post
Stary 16-10-2011, 12:16   #90
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Odp: Co zrobić aby zlikwidować pijanych kierowców z dróg?

my userzy dróg na "skutki picia wódki" nie mamy wpływu a wszelkie różne pomysły... pomysłować sobie możemy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Policja i tak ma inne sprawy niż kontrola każdego użytkownika drogi pod katem pił-nie pił
pomysł z wprowadzeniem auto-alkomatu się nie sprawdzi bo... jest to ingerencja w prywatność ("poproszę auto bez systemu alko" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )

uważam, ze same kary powinny być surowsze i egzekwowane "na pniu" ...
zabranie prawka nie rozwiąże sprawy bo.. będą jeździć bez.. do czasu kolejnej "akcji" nie daj boże wypadku...
zabranie auta to pogwałcenie prawa i prywatności - w końcu żona też moze jeździć tym autem...

my osobiście widząc lub mając podejrzenia co do stanu jakiegoś kierowcy możemy zgłosić fakt policji ewent. próbując zatrzymać takowego do czasu przyjazdu policji ...
czasem... można uratować też komuś życie w ten sposób bo może akurat kierowca się słabo poczuł (zawał czy coś w tym stylu) ...

ja dawno temu "doprowadziłem" do zatrzymania kierowcy TIRa (ruskiego) który.. poginał owym zestawem ponad 120kmh ...
jakież było moje zdziwienie gdy ów zestaw wyprzedził mnie z przysłowiowym "palcem w tyłku" przy moich 110kmh ...

a tak poza tym.. Don Kichot się kłania .. czyli walka z wiatrakami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

nie będzie porządnego prawa... nie będzie kar... możemy sobie "podumać"

przysłowiowy "Kowalski" dostanie "po tyłku" a Pan Premier zasłoni się imunitetem...
więc o czym my tu gdybamy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem