View Single Post
Stary 26-02-2008, 23:59   #7
mjprzem
ford::expert
 
Zarejestrowany: 25-02-2008
Skąd: podkarpackie, mielec klimatyzacja napełnianie
Model: focus sedan ghia
Silnik: tddi
Rocznik: 2000
Postów: 3,108
Domyślnie Re: Focus zgasł nie odpala diesel 1.8 tddi 2000 dtc 9359 i d262

Witam ponownie
Przedewszystkim chcialbym podziekowac koledze DINAR
PS. Potwierdzily sie bledy
P1664
oraz
P1665
zaklocenie sterownika pompy i cos tam jeszcze
Dodam informacje przydatne dla innych
komputer w samochodzie pokazywal blad 9354 czasami d262...ale ten wyjatkowo..
diagnostyka za pomaca urzadzenia KTS 650 program KTS 500 Bosch bo takie mieli akurat...
Przebieg 170tys...okolo 1 tydzien po wymianie filtraGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i 2 dni po wumianie przetartego potencjometra gazu...czyli pedalu
Moje wnioski po obserwacji forum i przypadkach innych:
Pompu czesto siadaja po wymianie filtra...nalezy koniecznie zalewac je podczas wymiany
Wiekszosc przypadkow stawala sie juz przy mniejszym przebiegu...ja tylko 2 razy wczesniej wumienialem filtr paliwa(niezalewalem go nigdy)
samochod byl z salonu i to pierwsza taka awaria....poza padnietymi kluczykami od alarmuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niebyl nigdy serwisowany
teraz zastanawiam sie co zrobic z sterownikiem...aby mnie to duzo niekosztowalo...chce go wyciagnac i wyslac gdzies...lub cos podobnego...
jestem z woj podkarpackiego...ale pewnie wysle gdzies poczta to zawiniatko...
jesli ktos moze mi cos zaproponowac to z gory dziekuje za pomoc...
PS.bylem w serwisie renaulta bo niemam w poblizu innego akurat...
chcieli mi cuda!!! z samochodem robic...zaczeli mi psikac "startem" do silnika i probowac odpalac...
a juz niechce mowic co z pompa....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. teraz niezaluje ze nieoddaje nikomu samochodu do serwisu i przegladow
...pewnie tyle bym niepojezdzil a samochod wiele przeszedl...PS. jezdzil tez na "bylejakim" paliwie....ale wiadomo juz ze to nie to mu zaszkodzilo

Jesli ktos wyciagal i robil(wysylal) sterownik to prosze o pomoc
Dziekuje i pozdrawiam
mjprzem
mjprzem jest offline   Odpowiedź z Cytatem