Temat: [Mondeo 2000-2007] nie zbiera sie, brak turbo
View Single Post
Stary 07-06-2011, 07:25   #24
berek1903
ford::average
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 22-03-2011
Skąd: Rzeszów
Model: Mondeo mk1
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 1993
Postów: 143
Domyślnie

a co powiecie o tym?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mianowicie byłem na kompie i okazało sie ze czujnik cisnienia nie reaguje (link do strony allegro jak one wygladaja)http://allegro.pl/czujnik-cisnienia-...637692448.html. gosc który mi sprawdzał mówił ze jeden reaguje a drugi nie. co sie okazało zaglądnołem pod auto i 2 kable które do niego dochodza sa poprzerywane ale jakos poprzedni własciciel pokleił, sprawdziłem miernikiem na stały prad i zmienny zadne napiecie na przewody niedochodzi (oczywiscie na odpalonym silniku sprawdzałem) i tu jest własnie ten problem o który chciałem pytac gdzie znalesc przewody lub moze jest do tego jakis przekaźnik, ewentualnie moze znacie jakies inne obejscie dodam ,ze czujnik podpinałem pod akumulator od skuterka i normalnie w nim cos klika


dodam ze prawdopodobnie przez ten czujnik turbo mi nie chodzi męcze auto jako zwykły 2.0 diesel później dodam kwestie podpiecia przewodów podcisnieniowych na te czujniki bo mi popekały i niewiem teraz co do czego idzie :-)

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. własnie o te 2 czujniki mi chodzi sa one montowane razem przy skrzyni biegów wraz z plastikowym baniaczkiem

Ostatnio edytowane przez Wojtek ; 11-07-2012 o 22:18
berek1903 jest offline   Odpowiedź z Cytatem