Temat: [C-MAX 2003-2007] Brak mocy po wymianie turbiny???
View Single Post
Stary 02-09-2011, 20:11   #11
PYRA
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-05-2008
Skąd: RAWICZ - woj.wielkopolskie
Model: Focus C-Max
Silnik: 1.6 TDCi 109 KM
Rocznik: 2005
Postów: 363
Domyślnie Odp: Brak mocy po wymianie turbiny???

Hmmm... moze spróbuj inaczej.
Jak tak zrobiłem z EGR-em. Poszukaj kogoś kto handlije uzywanymi częsciami m.in turbinami, kogoś z kim można sie dogadać. Przedstaw swoją sytuacje. Weź od niego sprężarke, zapłać i dogadaj sie, że chcesz sprawdzić czy na jego auto "odżyje" i jak by co to mu zwrócisz turbine a on Ci kase. Co Ci szkodzi spróbować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

co do regenaracji części w Polsce - colin barbazynca - ma 100% racji, ja też mam takie zdanie.
Ostatnio przekonał sie o tym mó kuzyn. Padła mu dwumasa. Opcje - używka 500zł z gwarancją rozruchową, regenaracja 500zł, nówka 1500zł. Z kasą krucho u niego więc doradzałem mu uzywke a on uparł sie na regeneracje. Koło 500 + 300 montaż. Po wszystkim okazało sie, że zero poprawy. Mało tego jak pojechał do firmy to mu powiedzieli, że gwarancja przepadła bo montował nie u nich choc wcześniej mu o tym nie powiedzieli.
Kupił używke ( 500 + 200 - mechanik sie zlitowałGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), założył i na razie smiga. Suma sumarum całośc wyszła go tyle, że mógł od początku kupić nówke. Ale Polak mądry po szkodzie...
PYRA jest offline   Odpowiedź z Cytatem