View Single Post
Stary 14-06-2006, 23:29   #33
davidos25
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-06-2006
Skąd: GB
Postów: 22
Domyślnie

dzięki wielkie a tak dla zabicia czasu stronka sklepu w którym robię zakupy jest rewelacja wszystko na miejscu można spędzić fajnie czas mykając między regałami http://www.demon-tweeks.co.uk

[ Dodano: 2006-06-16, 00:08 ]
mar-now własnie dzisiaj postanowilem sprawdzić tę akcje bez filtra oto moje obserwacje : bez filtra wyraźna zmiana dżwięk spoko bez filtra i pokrywy obudowy dźwięk taki jak chciałem rewela czyli pada na stożek dzięki wielkie pozdrawiam wszystkich :fcp12

[ Dodano: 2006-06-16, 00:09 ]
mar-now własnie dzisiaj postanowilem sprawdzić tę akcje bez filtra oto moje obserwacje : bez filtra wyraźna zmiana dżwięk spoko bez filtra i pokrywy obudowy dźwięk taki jak chciałem rewela czyli pada na stożek dzięki wielkie pozdrawiam wszystkich :fcp12

[ Dodano: 2006-06-19, 01:20 ]
witam witam cos przygasa tu wszystko cisza i spokój na forum
pada na stożek tylko pytanie jaki bo pierwsza wersja k&n czyli 57i za komplet do kota krzyczą tutaj 90funciaków nie wiem jak cenny w polsce ale generacja 2 tego filtra kosztuje raz tyle prawie i dodali plastik który ma zwiększyc pobór zimnego powietrza czyli troche tam oddziela od silnika taka mała przegroda a następna wersja k&n typhoon niby już taka ala profesjonalna jes 20 tańsz od drógiej generacji po czym nie wiem co mam mysleć a dopiero kupic a tu nr4 tej samej firmy apollo z filtrem w pełni zabudowanym i już jest top wersją nastepnie firma BMC za nia PIPERCROSS kusi cenami bo za stożek ruki itp chcą 71 funciaków i oczywisci mają też parę modeli po czym nastepni a mianowicie GREEN mnóstwo zabawek mają no i QUIKSHIFT dopełnia tą rodzinkę prosze jesli to możliwe poslijcie parę polskich cen za te zabawki

[ Dodano: 2006-06-19, 01:28 ]
z góry dzięki panowie za pomoc i mam nadzieję że ktos korzystał z innych producentów i podzieli się wiedza ja popytam hitlerowców co tam mają pod maskami i mysla o tym i o tamtym i oczywiscie wyspiarzy skoro kwitne z nimi na jednej wyspie a oni nie szczedzą kasy na auta w sumie inne realia i mają za co i jest to tu mega rozwinięte i podzielę się z rodakami szczęsliwymi włascicielami kota pozdrawiam :fcp2

[ Dodano: 2006-06-19, 13:15 ]
pozatym mega sory za ortografie ale wstyd hehe
:fcp20
davidos25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem