View Single Post
Stary 29-04-2010, 21:16   #11
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie Odp: Ciekawe filmy o łodziach podwodnych (i nie tylko)

ostatni U-bot tak to też dobry film. to ten jest chyba czarnobiały Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. stary i dobry.
ten polski trzeba będzie obczaić ale nie oczekuję niczego fantastycznego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ORP-Orzeł jeszcze jak byłem w wojsku to najbardziej strzeżona tajemnica Marynarki a teraz w filmach gra Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. swoją drogą to łódka co ma inne łódki pod sobą jeśli chodzi o Bałtyk...
a o samolotach to Top Gun i Fire Fox Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

haha, właśnie wszedłem w link i to jest ORP ORZEŁ ale ten stary Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. film z 58 roku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dobra - olewam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. oglądałem nie podobał mi się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez subratri ; 29-04-2010 o 21:20
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem