View Single Post
Stary 26-02-2012, 13:04   #29
bartekd
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-03-2011
Skąd: Śląsk
Model: S-Max; Fiesta
Silnik: 2.0 TDCi 163KM; 1.4 TDCi
Rocznik: 2011; 2006
Postów: 279
Domyślnie Odp: Najlepszy Ubezpieczyciel

Cytat:
Napisał mawof Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jesli dzis wyceny sa tak rozne to podejrzewam ze w przypadku szkody ta roznica nie zniknie i ten co wycenia mi obecnie samochod na nizsza kwote rowniez wyceni mi na nizsza
Nie łudź się - niestety. Obecnie co mniejsi ubezpieczyciele zlecają likwidację szkody innym firmom (także ubezpieczeniowym - swoim "konkurentom"). To tam dokonuje się wyceny. Innymi słowy musiałbyś mieć opcję ubezpieczenia na sumy stałe, ale to wychodzi bardzo drogo i tylko w przypadku stosunkowo nowych aut.

Ja do tej pory 3 razy likwidowałem szkody (zawsze z OC sprawcy) i pod tym względem w sumie nie mogę nic nikomu zarzucić (a były to Allianz, Hestia i największa szkoda likwidowana przez Compensę). Z tego co się słyszy to największe przekręty są z AC. Np. ostatnia sprawa podpaleń w Wawie. Nawet ci co mieli AC musieliby mieć specjalną opcję a i tak mają łatwiej, bo przynajmniej nie muszą udowadniać że to nie usterka w samochodzie, tylko podpalenie.
__________________
W garażu: już jest S-Max 2.0 163KM PowerShift
a dodatkowo Fiesta 1.3, Fiesta 1.4

Ostatnio edytowane przez bartekd ; 26-02-2012 o 13:07
bartekd jest offline   Odpowiedź z Cytatem