View Single Post
Stary 01-09-2008, 23:25   #7
Papel
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-04-2008
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Model: brak
Silnik: brak
Rocznik: brak
Postów: 188
Domyślnie Re: [MKIII] Mondeo 2.0 TDDI (115 KM) - opinie o tym silniku

Swojego Mondka mam od końca kwietnia z przebiegiem ponoć 126kkm zakupiłem. mam nim zrobione do tej pory 8kkm i zaczyna mi delikatnie brakować mocyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ogólnie silnik pracuje równo i bardzo ładnieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. przed kupnem myślałem, że spalanie będzie koło 6 - 6,6 l/100km ale wynosi ok 7,5l/100km i to przy klimie i naprawdę ciężkim bucie (ścigałem się z Gdańska do Gdyni z kolegą po obwodnicy - Toledo 110KM wymiękłoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
Co do układu paliwowego mechanik z ASO mi mówił, że TDDi nawet na rzepaku pojedzie i nie powinno się nic stać ale i tak leje Lotos DynamicGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie ma to jak bociany pod maskąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Papel jest offline   Odpowiedź z Cytatem