View Single Post
Stary 21-07-2010, 14:08   #24
PaBlLoO90
ford::advanced
 
Avatar PaBlLoO90
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 09-10-2009
Skąd: Gdynia
Model: MONDEO MK4 GHIA
Silnik: 1,8 TDCI 125 PS
Rocznik: 2009
Postów: 481
Domyślnie Odp: Olej napędowy diesel najlepszy - jaki i skąd?

Cytat:
Napisał Corleon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no i tu się mylisz. Jak już pisałem wcześniej kumpel już dłuuuuuuuuuuuugo tankuje w Auchan(hipermarket jakby nie patrzeć), ma silnik TDCi(więc delikatny) i nic się nie dzieje, a silnik jak nówka po 4 latach użytkowania.
Skąd u Ciebie takie przekonanie, że na hiper... nie można tankować?? Bo ktoś tak napisał?? Ja napisze teraz...NIE TANKUJCIE na BP, Statoil, Lotos, Shell, i wielu innych bo tam mają rozlewnie syfu!!!! I co?? Faktycznie tak jest??
Po prostu dzieci neo zaczną to powtarzać wszędzie na forach i będzie taki sam skutek jak z hipermarketowymi stacjami paliw.
Pamiętaj, nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie. Bo gdyby ludzie pisali samą prawdę to już dawno byłby koniec świata...

Jeszcze jedno Pabiloo90...z Twojego nicku wynika, że masz dopiero 20 lat. Faktycznie, masz duuuużo do powiedzenia w tym temacie. Pojeździj tak z 10 lat i dopiero wtedy na podstawie WŁASNEGO doświadczenia wypowiadaj się.

Pozdro
Nie pisalem dlatego , że tak przeczytalem , lub mam takie "widzimisie".
Dla przykladu , kolega kupil bardzo dobrze chodzące SDI, i po 2 miesiącach tankowania w "hiperstacji" padla mu pompa wtryskowa. To nie jeden przypadek, o którym jak wcześniej mówilem NIE PRZECZYTALEM, co z góry zakladaleś.

PS :
Cytat:
Jak już pisałem wcześniej kumpel już dłuuuuuuuuuuuugo tankuje w Auchan
Cytat:
Na podstawie WŁASNEGO doświadczenia wypowiadaj się
Jak widać sam nie opisujesz wylacznie wlasnych doświadczeń.

Cytat:
Pamiętaj, nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie. Bo gdyby ludzie pisali samą prawdę to już dawno byłby koniec świata...
Rozszyfrowaleś mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i Duuuuuuuużo możesz o mnie powiedzieć .
Z calego szacunku, każdy sądzi sam po sobie, zapewne masz większe doświadcznie jako kierowca , ale chyba troche się zagalopowaleś.
PaBlLoO90 jest offline   Odpowiedź z Cytatem