Temat: [Focus 1998-2004] Falujace obroty raz jeszcze!
View Single Post
Stary 16-11-2009, 17:01   #8
lukasbrod0
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-11-2009
Skąd: Brodnica
Model: focus
Silnik: 1.6 16v zetec
Rocznik: 2003
Postów: 3
Domyślnie Odp: Falujace obroty raz jeszcze!

Witam koledzyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jestem HAPPY bo udalo sie uzdrowic foczke Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Opisze co zrobilem bo objawy znacie mam nadzieje ze sie to wam przyda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Po pierwsze trzeba przeczyscic filterek na zaworze podcisnieniowym jak ktos chce opisze co i jak na przykladzie 1.6 16 v zetec se z 2003 następne co trzeba zrobic to przeczyscic krokowca ( z tego co wiem to zacinaja sie ale siadaja nie za czesto ) Przeplywka moja ma od razu czujnik temperatury i siedzi w dolocie a nie na filtrze. Nie ma slawetnych drucikow Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wyczyszczenie jej w benzynie estrakcyjnej daje 100 % poprawe ( znikaja falowania regularne jednostajne ). Jako ostatnie to sprawdzenie wezykow odmy i zaworu odpowietrzenia skrzyni korbowej czesto wezyki parcieja koszt wezykow okolo 50 zl a zaworek 35 zl pod warunkiem ze nie w ASO. Podejrzewam ze te elementy odpowiadaja za wiekszosc fordowskich klopotow z obrotami.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdro i powodzenia
lukasbrod0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem