View Single Post
Stary 24-03-2020, 07:33   #9
franczesko
FCP member
 
Avatar franczesko
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 27-07-2007
Skąd: Małopolska południowa
Model: Mondeo Mk5 ; Focus Mk4; Focus Mk3 RS
Silnik: 2.0 TDCI 180ps ; 2.0 TDCI 150ps; 2.3 EB 350ps
Rocznik: 2018 ; 2020 ; 2017
Postów: 1,382
Domyślnie Odp: Wtryski Deplhi 2.0 TDCi - klekot auta przy 1800rpm

Cytat:
Napisał dzolero Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też to słyszałem, że dużo firm stawia to jako warunek gwarancji i byłem bardzo zdziwiony, że firma robiąca regenerację po spytaniu o jaki model auta chodzi, powiedzieli, ze nie ma takiej potrzeby. I teraz sam nie wiem. Po moich naleganiach została wypłukana szyna i przewód od filtra paliwa (filtr znajduje się w komorze silnika) do pompy. Bak i przewód do filtra zostawiłem w spokoju.

Wtryski wytrzymały dłużej niż gwarancja. I teraz się bujam z tematem. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale wracając do pierwotnego pytania. Czy Twój znajomy miał wtryski Delphi? Bosch czy Siemens podobno udaje się z sukcesem zregenerować, a Delphi to loteria i szukam w tym poparcia, żeby jakoś usprawiedliwić, że w mojej sytuacji temat kupna nowych wtrysków jest opłacalny. Lub, czy przez brak płukania baku temat jest z góry skazany na porażkę.
Skoro pierwotną przyczyną był o zapowietrzenie, szukałbym używanego zestawu - pompa + wtryski. Nie powinny być super drogie, ponieważ w DW10C awarie układu paliwowego są niezwykle rzadkie.
franczesko jest offline   Odpowiedź z Cytatem