Temat: [S-MAX 2006-2015] Woda w bagażniku
View Single Post
Stary 13-03-2024, 20:36   #149
dambo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-07-2005
Model: S-Max Titanium Platinum
Silnik: 2.0 140KM
Rocznik: 2010/11 ;-)
Postów: 21
Domyślnie Odp: Woda w bagażniku

Cytat:
Napisał revla@wp.pl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam, po ostatnich ulewach wyssalem pnad 10 litrow wody z auta, w skrocie, przy mocnym laniu woda, puszczalo z tylnych lamp minimalie natomiast najwiecej wlewalo sie przez te wentylatorki z bokow pod zderzakiem, zawalilo tyl troche blotem i poprostu splywalo do auta zamiast pozaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) polecam zdjac tylny zderzak zanim zaczniecie caly srodek rozbierac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy możesz opisać w jaki sposób uszczelniłeś te wywietrzniki. Z tego co zauważyłem wywietrznik działa jak jednokierunkowa membrana, tj, otwiera się dla kierunku przepływu powietrza na zawnątrz i zamyka dla kierunku do wewnątrz.
Wydaje mi się woda dostaje się właśnie przez te membrany. Niestety nie umiem znaleść powodu nieszczelności.
Wydaje mi się, że jedyny spsób uszczelnienia to zaklejenie od zewnątrz całego tego ustrojstwa (?)
dambo jest offline   Odpowiedź z Cytatem