View Single Post
Stary 27-01-2010, 19:30   #1
Kean
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-01-2010
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo
Silnik: 1,8 125ps
Rocznik: 2003 (model 2004)
Postów: 28
Domyślnie Focus MK1 po lifcie w benzynie

To mój pierwszy post na tym forum, więc chciał bym się z wami przywitać.
Witacie! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Przeglądam to forum od dłuższego już czasu. Przeglądam także bezwypadkowe.net. Właśnie wypowiedzi zamieszone na tym forum skłoniły mnie do rejestracji i założenia tematu.

Noszę się z zamiarem zakupu auta od około roku. Wcześniej były to jakieś wymysły typu Clio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W związku z tym, że w domu mam Focusa MK1 i ojciec jest z niego bardzo zadowolony, postanowiłem sobie też takiego sprawić, tyle że w hatchbacku.
Chciał bym Diesla, ale w związku z tym co czytam tutaj, to chyba pozostanę przy benzynie (robię ok 10kkm w znacznej części we Wrocławiu).
Pytanie mam do was takie. Czy za 20k zł kupi się Focusa o lifcie (2002-2003), bezwypadkowego, 1,6 16V (albo Diesel'a 1,8 TDCI 115km), 5 drzwi?
W związku z tym, że nie zdawałem sobie sprawy ze skali procederu "bezwypadkowych" aut na allegro zaczynam powoli w to wątpić.

Rozważam także Mondeo MK3 (piękne auto), ale chyba nie da rady go kupić za takie pieniądze?
Kean jest offline   Odpowiedź z Cytatem