View Single Post
Stary 02-04-2015, 09:34   #30
ethernal
ford::professional
 
Avatar ethernal
 
Imię: Hans Joerg von Wafell
Zarejestrowany: 29-12-2008
Skąd: Racibórz
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.5t
Rocznik: 2007
Postów: 1,423
Domyślnie Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył

Cytat:
Napisał dario6273 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tu masz nówka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. spojler przedni za 1/3ceny oryginał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. http://allegro.pl/spoiler-zderzaka-p...116898108.html
Dzięki za info, tylko problem polega na tym, że się nie zrozumieliśmy. Ja potrzebuję te elementy do Mondeo, a pisząc "eSa" miałem na myśli pakiet "Titanium S" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał ccLot Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jaki byłby koszt progów?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Najtaniej znalazłem za 800 albo 850 PLN, ale w średnim stanie były te nakładki progów. Najczęściej widuje się ceny zdecydowanie powyżej 1k PLN, widziałem raz nawet za prawie 2k PLN... używka ofcourse... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nowe z ASO pewnie by taniej wyszły jakby ponegocjować... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
.................................................. .................................................. .................

I jeszcze jedno pytanie, docelowo chciałbym na przód zamontować w moim Mondolocie zaciski, tarcze i klocki z Foki RS, pytanie czy zmieszczą się w fabrycznej fordowskiej feldze 17" (na zimę)? Ktoś to może przerabiał?
__________________
FORD MONDEO Mk4

Ostatnio edytowane przez ethernal ; 02-04-2015 o 09:41
ethernal jest offline   Odpowiedź z Cytatem