View Single Post
Stary 04-09-2009, 19:54   #20
Andi
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-04-2009
Skąd: Głuszyca
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 130KM
Rocznik: 2003
Postów: 75
Domyślnie Odp: Wymiana świec żarowych w dogrzewaczu PTC silnika TDDI

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wydaje mi się że mam ale nie stawiałem auto na kanał tylko na podnośnik a z zasady głowy pod auto nie wstawiam chyba ze albo na kanale albo na cegłach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pytanie teraz skąd wziąść świece ? na allegro dostane?
Próbowałem dobrać zamiennik świec w kilkunastu hurtowniach i sklepach motoryzacyjnych-bezskutecznie. Skontaktowałem się z jedynym przedstawicielem firmy Beru. Też nic narazie nie znalazł, ale powiedział, że te świece są robione tylko dla producenta, natomiast nie na rynek wtórny. Punktem przełomowym okazał się kontakt z firmą Inter cars. Trafiłem na kogoś, kto nie tylko jeździ Fordem, ale wiedział gdzie szukać zamiennika tych świec - znalazł na rosyjskim forum Forda. A więc zamiennikiem do tych świec są świece Beru o symbolu GN 984 0 100 226 253 Zakupiłem jedną na próbę (ma takie same wymiary) i jutro spróbuję zamontować. Dam znać co z tego wyszło.

Ostatnio edytowane przez Andi ; 04-09-2009 o 20:01
Andi jest offline   Odpowiedź z Cytatem