Temat: [Transit 2000-2006] Rozrząd a pompa jak ustawić ???
View Single Post
Stary 04-07-2012, 15:12   #1
ssaqulca
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 19-11-2011
Skąd: legnica
Model: Transit T 350
Silnik: 2402
Rocznik: 2005
Postów: 175
Domyślnie Rozrząd a pompa jak ustawić ???

Witam wszystkich

na wstępie powiem tak

ford transit 2.4 tddi 90 koni naped na tył

mechanik wyciągnał mi pompe w celu jej regeneracji widziałem że zablokował rozrząd pseudo kołkami zdjęcie ---->>>Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niestety musiałem zabrać samochód od mechanika ponieważ same problemy z nim były ale to już nie ważne

przyjechała mi pompa wtryskowa nowa zregenerowana wsadziłem ją do silnika przykreciłem wszystko fajnie pięknie foto ----->>>>Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

zastanawia mnie teraz taki fakt że koło od pompy posiada otwory montażowe i inaczej nie pasuje jak jest z góry ustalone foto ---->>>>Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


i teraz mam pytanie wystarczy przykrecić srubami koło zębate do pompy nałożyć łańcuch oraz założyć napinacz rozrządu i będzie git czy trzeba coś ustawiać i jeszcze coś kombinować ?? to zdjęcie --->>>Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. przedstawia jak koło zebate pasuje do pompy(otwory montażowe) inaczej tego koła się nie przestawi czy trzeba jakoś obrócić pompe czy coś bo zauważyłem że na kole zębatym jest po jednej wywiercona dziurka na wylot a druga jest taka nawiercona nie do końca czy to są jakieś znaki ? foto--->>>>Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

proszę o jakąś konkretną odpowiedź jak dla zielonych nie chce już wstawiać auta do warsztatu bo mam złe wspomnienia chce się z tym sam uporać

pozdrawiam serdecznie
ssaqulca jest offline   Odpowiedź z Cytatem