Temat: [Focus 2008-2011] Zamiana radia z 6000CD na sony mp3
View Single Post
Stary 04-12-2014, 23:21   #10
maciek8791
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-06-2010
Skąd: łódź
Model: Ford SMAX
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 122
Domyślnie Odp: Zamiana radia z 6000CD na sony mp3

Cytat:
Napisał jarekfxsilver Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
:-) mam zwykłe głośniki z podstawowej wersji. Podstawą jest wygłuszenie drzwi specjalnymi matami, ja wygłuszanie robiłem we wrześniu, zajęło mi to 2 dni, dużo zabawy jest z tym. Za same maty w firmie która specjalizuje się tym, zapłaciłem 500 lub 600zł :-) żonie nawet nie mówiłem bo szlak by ją trafił :-)
Kiedyś pisałem troszkę na forum VW passata. Mieliśmy tam kolegę który kupił passata b6 , po czym ponieważ parał się mechaniką troszkę i był bardzo kreatywny - po prostu wymodził go we wszystko, co kiedykolwiek wymyśliło VW, poczynając od kamer, aktywnych radarów, nawigacji, skóry itp kończąc na automatycznie otwieranej klapie - wszystko na ori częściach - takie OEM mod zawsze dokładnie jak fabryka robiła.

Oczywiście te wszystkie mody kosztowały po prostu majątek jeśli chodzi o części, strach w ogóle myśleć ile to kosztowało jak on wszystko robił jak w oryginale.

Koleś założył sobie nawet taki specjalny zeszyt tak dla siebie żeby to ogarnąć. Tylko że się zgapił, gdzieś to rzucił i żona mu to przeczytała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No i weź wtedy się wytłumacz z czegoś takiegoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A najlepszy przypadek to koleś który dokupił pełne skóry do swojego paska. No ale weź podyskutuj o tym z żoną! Więc zrobił tak : "kochanie nie uwierzysz, mieliśmy na fotelach pokrowce, zdjąłem je a tam pod spodem piękna skóra jak nowa!" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I laska zadowolona cóż za fart z tymi pokrowcami! U mnie by nie przeszło ale próbować trzeba bo one tego nigdy nie zrozumieją.

Cytat:

do dzieła. Jak masz radio sony to naprawdę będziesz w szoku jak Ci to zagra po wygłuszeniu drzwi. Daruj sobie na razie te głośniki. Szczerze Ci piszę.
Bardzo ciekawa opinia. Chyba w końcu spróbuje, chociaż szokuje mnie cena 600 zł za maty która jest wyższa niż koszt niezłych głośników z przodu.

pozdrawiam i dzięki za info - Maciek
maciek8791 jest offline   Odpowiedź z Cytatem