Temat: [Mondeo 1993-1996] Przekładka przodu z mkII do mkI
View Single Post
Stary 30-04-2009, 23:12   #5
Wayne
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 02-11-2008
Skąd: Bydgoszcz
Model: FORD FOCUS kombi / FORD FOCUS FL kombi
Silnik: 1,6 16V (100KM) / 1,6 16V (115KM)
Rocznik: 2005 / 2008
Postów: 368
Domyślnie Odp: Przekładka przodu z mkII do mkI

Cytat:
Napisał kosta999 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam mam takie pytanko... czy da sie przelozycz przod tzn. lampy grill maska blotniki wzmocnienie(pas przedni) zderzak od mondeo mkII do mondeo mkI poniewaz rozbilem przod swojego mkI a mam do wziecia anglika mkII za 1000 zł i chcialbym przelozycz to od niego... jest taka opcja czy bedzie cos trzeba przerabiać ??
Przelozyc przelozysz, ale oczywiscie blotniki i maska musi byc zmieniona takze. Poza tym tak jak pisali koledzy wyzej musisz miec lampy reflektorowe do ruchu prawostronnego.

Mam nadzieje, ze masz kombi, gdyz kombi mkI od mkII rozni sie tylko plastikiem wokol tablicy rejeststracyjnej z tylu. Widzialem taka przekladke na zywo w hatchbacku i wygladalo to jakby ktos pospawal dwa rodzaje mondeo. Wiec zastanow sie czy Ci sie to bedzie podobalo..... a z reszta: "Ty tu urzadzisz" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wayne jest offline   Odpowiedź z Cytatem