View Single Post
Stary 20-10-2010, 07:30   #72
jadwiga1
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: diesel gasnie podczas jazdy.

Witam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam Forda Focusa 1,8 TDDi z '99 i tak jak w temacie gaśnie mi podczas jazdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Tylko że oprócz tego że gaśnie w trakcie jazdy rano po odpaleniu jak zostawiam go na parę minut to tez potrafi zgasnąć. Odpala bez zarzutu od razu. Syn powiedział mi abym rozłączyła akumulator na pół godz. To pomogło ale na 2-3 dni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. I znowu to robi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a odłączenie akumulatora nic nie daje. Oprócz tego czasem się zdarzy że zgaśnie w trakcie jazdy (np. w korku jak wczoraj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) i już nie można go odpalić a wskazówki wariują Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Przy przekręceniu kluczyka same idą na maks wszystkie, potem opadają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i wtedy żeby odpalić muszę odłączyć aku. Pomóżcie bo już nie wiem co mam zrobić.

Nadmienię fakt że jakieś 3-4 tygodnie temu silnik mi zgasł w trakcie jazdy i już nie zapalił, nie wiedziałam co zrobić (było to poza miastem) więc ściągnęłam lawetę i samochód pojechał do mechanika. Ponoć była pompa robiona koszt 600zł.

Chcę kupić kabel by sprawdzić samej co mu dolega jaki polecacie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.:
http://allegro.pl/listing.php/search...category=28413
  Odpowiedź z Cytatem