View Single Post
Stary 12-01-2014, 23:09   #6
Mich4ł
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo mk3 kombi

Cytat:
Napisał FUTRIX Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
napewno droższy w utrzymaniu niż ta astra , którą jeździsz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mocy to mu nie brakuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ze drozszy w utrzymaniu to ja sobie zdaje sprawe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał mmmk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co do mocy to pytanie jak się jeździ? i gdzie się jeździ?... 2.2 ma bardzo fajna elastyczność (poniżej 6 sekund od 60 do 100 km/h na 4 biegu a tego to nie ma prawie żaden albo nawet żaden (bez prawie) cywilny samochód) tylko jeżdżąc głównie po mieście jest to praktycznie "niewykorzystywalne" a jak ktoś lubi często zmieniać biegi to słabszym samochodem teoretycznie to nadrobi. to jest powód dla którego ja kupiłem 2.2. nie wiem jak tez z linku ale na allegro jest mały wybór mk3 2.2 a większość z tego co tam jest jest sprzedawana od miesięcy i jakoś brak zainteresowania. zresztą żyjemy w takim kraju,ze mnie tez wielu ludzi uważa za... kosmitę (żeby było kulturalnie) z powodu posiadania tak dużego silnika. a co do chipowania?? mocy nigdy dość... przez pierwsze 2 tygodnie jeździłem uśmiechnięty z powodu możliwości samochodu ale teraz to już norma i uśmiecham się tylko jak jadę czyms słabszym ale jest to uśmiech w stylu ooo... ale to nie jedzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No wlasnie w PL malo cos tych 2.2na sprzedaz
  Odpowiedź z Cytatem