Temat: [Mondeo 1993-1996] Felgi Czy Beda Pasowac
View Single Post
Stary 30-04-2011, 23:07   #7
Vi7
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-11-2010
Model: Mondeo
Silnik: 1.8
Rocznik: 1993
Postów: 10
Domyślnie Odp: Felgi Czy Beda Pasowac

Cytat:
Napisał MsWaldi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam otoż jestem posiadaczem Mondziaka Mk1 i dotychczas jezdziłem na stalówkach 6J15 ET 49,5 4x108 i postanowiłem kupić 7J15H2 ET 38 4x108 oczywiśćie do tego oponki 195/60/R15 i tu moje pytanie czy to będzie pasować ponieważ zmiana tylko następuje w 1 cali szerokości opony i czy dzięki temu że felga ma 38 ET nie 49,5 felga będzie jak by wychodziła z nadkola bo te stalówki to strasznie do wewnątrz ciągnie i nie będzię ocierać Ford Mondeo Mk1 1,8 16 v Sedan 1996 ;D Czekam na odpowiedz mi sie wydaje ze będzie pasować ale pytam wiem że ludzie wstawiają J7R17 i im nic się nie dzieje ale poprawcie mnie jeśli się mylę !!!!!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Temat był już poruszany jakiś czas temu.
195/65/R15 Spokojnie Ci wejdą i nic nie będzie obcierać.
Ja jeżdżę na felgach 8Jx17H2 i opony do tego 215/45/ZR17. Zmieściło się i jeszcze sporo miejsca jest. Troszkę wystaję poza błotnik ale bardzo ładnie się to prezentuje. Poniżej zamieszczam link jak to wygląda.
Pozdrawiam.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mondeo 1.8 DOHC 136KM.
Vi7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem