View Single Post
Stary 25-07-2013, 20:20   #26
ftpl
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 25-07-2013
Model: Ford
Silnik: 2.0
Rocznik: 1994
Postów: 14
Domyślnie Odp: Nowy Mustang 2015

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wyglada super.

czesto mnie bawi, jak ludzie reaguja na ilosc cylindrow - 2.3L czterocylindrowy silnik byl, o ile dobrze pamietam, wykorzystany w dwoch generacjach mustanga, wiec nie jest to nic nowego. oczywiscie, nam sie muscle cary kojarza tylko i wylacznie z V8, ale tak w cale nie jest... pozatym tam 2.3T R4 ma miec o prawie 100KM wiecej niz leciwy 4.0 V6 w ostatniej generacji (przed fl), czyli dynamiki na pewno brakowac nie bedzie - szczegolnie, ze nowy mustang bedzie rowniez lzjeszy. jedyne, czego moze akurat w tej wersji - ktora za pewne bedzie najbardziej sprzedawana w europie, brakowac, to rasowego dzwieku bulgoczacej V8 lub duzej V6... ale w fordzie pewnie sobie z tym w jakis sposob poradza.

ja osobiscie sie z mniejszego mustanga z lepszym zawieszeniem ciesze i nie moge sie doczekac kiedy bede mogl go przetestowac na zywo. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tak 30 lat temu owszem były takie silniki, ale wszystkie poszukiwane wersje mają v8 , tak samo juz w starszej wersji np z 2005r, zobacz ceny sobie na v6 , a v8.

Zreszta to nie ma byc auto jak kazde inne , odpal sobie filmiki alustara , jak brzmi jego gt500 , o to w tym chodzi. A nie że wszystko brzmi jak passat czy mondeo.

v8 na kompresorze kennego i nie ma piekniejszego dżwieku.

Mimo ze jestem zwolennikiem benzyn turbo, to mustang jest jak świety gral.
ftpl jest offline   Odpowiedź z Cytatem