Temat: [Mondeo 2000-2007] Co to za przycisk od strony kierowcy ???
View Single Post
Stary 18-09-2010, 16:13   #1
zielonyshrek
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-05-2010
Skąd: Podkarpacie
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 2.0 Duratorq DI (115PS)
Rocznik: 2001
Postów: 53
Smile Co to za przycisk od strony kierowcy ???

W dniu dzisiejszym podczas kąpieli pielęgnacyjnych auta po blisko 2 latach użytkowania mojego mondzia MKIII zauważyłem coś czego chyba wcześniej nie było Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mianowicie przycisk, który znajduje się od strony kierowcy (przy jego lewej nodzeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dokładnie tutaj:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A tak wygląda sam przycisk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Moje pytanie brzmi: Do czego służy ten guziczek ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Naturalnie jak przystało na kogoś kto ma 20 pare lat wcisnąłem ten przycisk, czy taki nierozsądny krok mógł zrobić coś głupiego i w jakiś sposób zaszkodzić czemukolwiek ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zielonyshrek jest offline   Odpowiedź z Cytatem