View Single Post
Stary 01-04-2015, 08:31   #10
dario6273
ford::professional
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 10-01-2010
Skąd: Wrocław
Model: KUGA MK2 ST Line
Silnik: 2.0Tdci-200Km/450N
Rocznik: 2017
Postów: 1,115
Domyślnie Odp: Dołożenie pakietu stylizacyjnego do mondeo mk4 - jaka nakładka na zderzak tył

Cytat:
Napisał artur1970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciężko dobrze przymierzyć samemu. Problemem będzie obły kształt i zaślepka mocowania haka.

Bump: Masz FL u Ciebie brak problemów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak mam Fl ale poprzedni był przedlift w pakiecie S i jak zakładałem tylną dokładkę to idealnie pasowała do zderzaka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.więc byłem ciekawy jak pasuje u CiebieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo zderzak w sedanie jest inaczej wypukłyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał klajgus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i taka dokładka pasuje do zwykłego zderzaka?? czy trzeba coś przerabiać poza ściągnięciem tej czarnej "listwy" z czujnikami cofania. Jeśli tak to kolego ccLOT proszę o jakąś mala foto relacje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Idealnie pasuje nic nie trzeba przerabiać tylko ściągasz tą czarną listwę i trzeba tylko wywiercić dodatkowe otwory w zderzaku pod dokładką jak sa czujnikiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dario6273 jest offline   Odpowiedź z Cytatem