View Single Post
Stary 28-11-2013, 08:34   #6
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Proszę o opinie mondeo MK4

Cytat:
Napisał strzeszek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pierwszy oglądałem i jest całkiem niezły ale miał lekko zaparowane zegary licznika (prawa strona przy wskaźniku temperatury oraz lewy górny róg). Sprzedawca powiedział że był na myjni i te modele tak mają....
że zegary parują po umyciu auta ? Dobre Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., jest to jednak możliwe, sam osobiście widziałem jak chłopaki przygotowywali auto do sprzedaży, działo się to w NL, widziałem jak myli Karcherem cały środek, myli nim siedzenia, zegary, drzwi, sufit i wtedy zegary parują. Ten 1. też pochodzi z NL więc może i jego ktoś tak mył. Czy sprzedający wspominał coś o tyle i prawych tylnych drzwiach, mówił dlaczego wygląda to inaczej, ma inny odcień lakieru ? Pewnie z fabryki taki wyszedł i on nic nie wie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Numer VIN: WF0EXXGBBEAJ18004
Numer rejestracyjny: 65LSN2
Data pierwszej rejestracji: 23.06.2010
Kraj zarejestrowania: NL
Numer homologacji (TAN): E13*2001/116*0249
Główne funkcje
Data produkcji: 01.06.2010
Model pojazdu: Mondeo 2007-
Typ nadwozia: 5-Drzwiowy Sedan
Wersja: Seria 60
Silnik: 2.0L Duratorq CR TC (140PS) - DW10C
Przekładnia: 6-bieg. przekł. ręczn. - MMT6
Napęd: LHD FWD
Norma emisji spalin: Emisja Etapu V
Klimatyzacja: Klim. dwustref. z aut. kontr. temp.
Obszar: (+)"NL"
Lakier: Hypnotic Silver
Materiał we wnętrzu: New York/Lux / Ebony

Bump: w końcu który VIN do którego auta jest ?
ten jest i tak zły WF0EXXGBBAJ18004
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem