View Single Post
Stary 02-07-2015, 18:56   #3
Bacek95
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-07-2009
Model: Focus Kombi
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2006
Postów: 13
Domyślnie Odp: Urwany "cuś" odchodzący od filtra powietrza (1.6 TDCI)

Raczej nie, dynks o którym mówisz jest podpięty.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z tergo co patrzę na googlach to są dwa rodzaje obudowy filtra, jedna płaska, druga z wystającą rurką.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

U mnie po zdrapaniu silikonu z obudowy filtra są tam resztki czegoś

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dynks wygląda tak:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Więc jak dla mnie wyglądało to tak. Jeden mechanik odłamał rurkę wychodzącą z filtra. Zrobił protezę i wkleił w obudowę na wcisk to coś białe co wystaje z końcówki dynksa. A wkleił to na silikon to albo drugi mechanik zmieniając filtr to wyrwał albo samo odpadło i tak już zostało.

Czyli zostaje mi wkleić tam coś w sposób zdecydowanie solidniejszy albo kupić górą obudowę filtra

Jak by co to skorygujcie mnie jak to mimo wszystko nie jest docelowe miejsce tej rurki.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Turbo.jpg (86.1 KB, 167 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Dynks1.jpg (81.7 KB, 165 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Dynks2.jpg (21.7 KB, 162 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg ObudowaFiltra.jpg (67.5 KB, 167 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Filtr.jpg (85.0 KB, 167 wyświetleń)
Bacek95 jest offline   Odpowiedź z Cytatem