View Single Post
Stary 08-02-2022, 19:58   #9
Waterspoon
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 06-02-2021
Model: Focus Turnier
Silnik: 1.5 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 356
Domyślnie Odp: Ecoboost 1.6, jak pozwać Forda, skarga do UOKiK, zwrot za silnik

Cytat:
Napisał tessa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a pani mecenas pisze, że nie dolewałam płynu.
Czy w instrukcji obsługi jest zapis o konieczności sprawdzania poziomu płynu i w razie ubytku jego uzupełnienia ?
Chyba jest, tak jak poziomu oleju i płynu hamulcowego.

Czy biegły powołany przez powoda poza stwierdzeniem zniszczeń ocenił, że jest to ewidentnie wada fabryczna, czy tylko, że zniszczenie było konsekwencją ubytku płynu chłodniczego ?

Czy pojazd jest w takim stanie, że biegły powołany przez sąd może ocenić powody zniszczenia ?

Dlatego sprawa będzie bardzo dłuuuga niestety.

Bump: USA to USA a tu jest Polanda i nie ma to żadnego znaczenia. W Polandzie jest tak, że Sąd Najwyższy wydaje dwa różne wyroki w podobnych sprawach i nie ma to żadnego znaczenia dla sądów niższego szczebla prowadzących podobne sprawy i tyle. Szacun za determinacje i trzymam kciuki bo będzie potrzebne samozaparcie. Mam nadzieję ze do czasu wyroku będę jeszcze na tym forum aby pogratulować.

Bump: Skarga do KPRM trafi do referatu spraw obywatelskich, a tam pracują tacy sami idioci jak podlegli Premierowi dyrektorzy departamentów. Dramat nic więcej ale jak pisałem za odwagę pełen szacunek, tylko proszę pamiętać szkoda Pani zdowia które Pani straci przez te lata.
Waterspoon jest offline   Odpowiedź z Cytatem