View Single Post
Stary 02-08-2016, 07:55   #31
spajk
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-05-2016
Skąd: Katowice
Model: S-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 12
Domyślnie Odp: Stłuczka, jaka wycena?

Cytat:
Napisał Filuś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A i BTW jak mowa, że auro ma wyglądać tak jak przed wypadkiem to sądzę, że halogeny od ST da Panu zbędne. Przecież sam sobie Pan teraz zaprzecza

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Nie potrzebuję halogenów od ST do S-maxa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

EDIT:
Wszystko zależy od punktu siedzenia: sprawcy są często oburzeni że odszkodowania dla poszkodowanych są tak wysokie a kiedy stają się poszkodowanymi uważają że wycena z TU to śmiech i nawet na części nie wystarczy. Prawda zapewne leży gdzieś pośrodku. Trzeba pamiętać że TU to firmy, które mają zarabiać a nie uszczęśliwiać poszkodowanych.
Pewnym jest że na wysokość odszkodowań a co za tym idzie składek ubezpieczeniowych mają ASO ze swoimi cenami znacznie powyżej średnich rynkowych.
Ja jadę do ASO jak muszę. Nie mam do nich zaufania (niezależnie od marki) a poza tym wolę dać zarobić znajomemu mechanikowi niż właścicielowi ASO.
Są ludzie, którzy chcą naprawiać auta tylko w ASO bo uważają że tam będzie to zrobione najlepiej i mają do tego pełne prawo.

Myślę że nie ma sensu kontynuować dyskusji na ten temat bo nic nie wnosi do tematu i nie pomaga autorowi tego tematu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez spajk ; 02-08-2016 o 08:04
spajk jest offline   Odpowiedź z Cytatem