View Single Post
Stary 11-03-2008, 13:09   #75
FIN
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-03-2008
Model: Mondeo
Silnik: 1,8
Rocznik: 2010
Postów: 42
Domyślnie Re: [MK4]czy warto kupić nowe Mondeo ?

Cytat:
Napisał kubuspuchaty
To już nie chodzi o to czy zachwala paska czy nie. Moje zdenerwowanie wynika z tego, że nie lubię jak ktoś udaje wilka w owczej skórze. Nie było mnie kilka dni i ten wątek czytałem od początku przez 3 strony za jednym posiedzeniem. W 90% postów tego kolegi to negatywne uwagi na temat Mondeo . Rozumiem to, każdy ma prawo krytykować, po to jest to forum. Ale po jaką cholerę "skrobie", że zastanawia się nad Mondeo ? . Gdyby rzeczywiście zależało by mu na odpowiedzi i nie było by takich tekstów :

"...Interesuje mnie czy wasze Mondeo trzeszczą i czy jesteście z nich zadowoleni "

albo
"...Silnik 1,8 disel ma swoje korzenie w Fordzie Eskorcie ,modyfikacji ulega tylko zasilanie .
Z tego co wiem to dalej ma turbo dziure ,czułe wtryski ,słabe koło dwumasowe itp"

lub
"Najsmiśniejsze jest to że Mondeo 4 jezdzi wolniej i gorzej ale nie ma nic ,moze poczekam na 2,2 tdci" ciekawe ile km przejechał żeby wydać taki werdykt ?
oraz
"...oj nie ,mondek prowadzi się gorzej ,bynajmniej od mojej foczki i bynajmnej mi .
Moja Foczka jest jak gokard , :fcp3 przyklejona, precyzyjna ,bezkompromisowa.
Mondeo już nie jest takie ,buja się ,nie daje mi pewności jest bardziej miękkie..."

lub
"właśnie się dowiedziałem ze cana nowej Mazdy 6 2,0 disel kombi 2008 to 90800 ?
chyba odpuszczę sobie Mondeo bo ceny chore ,przesadzili .
Ja mam ofertkę na Mondeo 2,0 disel 5 d z 2007 za 97 tys pod targowaniu niech się wypchają "


po tym poście temat powinien umrzeć śmiercią naturalną, ale znalazłem jeszcze dwie strony.
Nie będę tutaj wszystkiego cytować. Ale jak dotarłem do 3 strony i do wychwalaniu VW jakie to opusty daje to nie mogłem powstrzymać się od swoich postów. Sorry ale jak ktoś zmienia kilka razy w ciągu 2-3 dni zdanie o zakupie za prawie 100 tys, to jest dla mnie trochę śmieszny.
To ja coś ci powiem ,nie napisaem tu nic co się by mijało z prawdą .
-Mondeo trzeszczy ,byłem jeszcze dzisiaj pojezdzić u innego dilera iich też trzeszczy ,sprzedawca niby nic nie słyszał ale ja słyszę .
-silnik 1,8 to prehistoria wkładana tylko z oszczędności ,bo nowszy lepszy 1,6 TDCI jest droższy a po przypadłosciach tego silnika można nawet tutaj poczytać .
- jak sam przytaczasz przeczytaj ze zrozumieniem ,,bynejmniej mi '' nie rozumiesz tego ??
to że Mondeok jest wolniejszy to nawet ci katalog pokaże .

Dzisjaj podczas jazdy podpytałem o nowa Kuge i facet powiedział ze do Kugi montuja jednostkę 2,0 tdci 136 KM z Focusa 2 ???? :fcp15 :fcp15 :fcp15 CZYŻBY JEDNAK COŚ NIE TAK Z 2,0 TDCI 140 KM , powiedział że są jakieś problemy z tym silnikiem nie duże ale .

Co do rabatów forda to zapewiam was ze są one duzo wyższe niz myślicie ,jak kupowałem
MK 3 to dostałem bez łachy 15 tys w 2003 roku .
Owszem wacham się nad autkami bo autko to dla mnie narzedzie do pracy a i szczególnie
długo nie jezdzę dlatego dla mnie jest ważna oferta .
Czy ja gdzieś napisałem że Passat jesy super ? proszę czytać uwaznie napisałem ze oferta VW jest atrakcyjna .Napisąłem ze jezdziłEM Tiguanem 2,0 CR i silnik jest cichutki ale pewnie nie którzy nie wiedzą ze VW wychodzi z głośnych popmpotrysków .
FIN jest offline