View Single Post
Stary 04-03-2007, 14:24   #1
ali72
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-01-2007
Postów: 7
Domyślnie Wirus w komputerze ....??

Witam, juz kiedys puscilem temat z moimi problemami z autem i nikt mi jednoznacznie na forum nie potrafil pomoc. wiec moze przypomne: od poczatku roku zaczely sie pojawiac bardzo dziwne objawy w moim autku, zaczelo sie od tego ze od czasu do czasu najczesciej gdy jest zagrzany silnik do normalnej temperatury i zatrzymam sie po czym chcac dalej kontynuowac jazde po jakims czasie np po ok 15-40 min (czyli jak troche sie wychlodzi) to czasami zapali mi sie sygnalizacja swiecy zarowej ale auto jedzie dalej, tylko ze jak bym dalej deptal na pedal gazu to objawia sie tym jak by mu zabraklo paliwa, jezeli wrzuce na luz i po chwili zaczne mu deptac dalej jest ok, ale sygnalizacja dalej miga, dopuki sie nie zatyrzymam i nie wylacze silika. po ponownym zapaleniu juz sygnalizacja sie nie zapala. bylem na dwoch niezaleznych warsztatach i sprawdzono wtryski, sa ok, bledy wskazuja wg opisow ze moze to byc niewlasniwe cisnienie paliwa na listwie, niewlasniwa temperatura paliwa i cos tam jeszcze. przy okazji zaobserwowalem jeszcze cos, jak jade to od czasu do czasu mrugna na ulamek sekundy wyswietlkacze z temp i licznika km (pokaza jakies bzdury)??. raz rowniez zdazylo mi sie cos takiego, jak zapalila mi sie sygnalizacja swiecy zarowej to sie poprostu zatrzymalem (jak zwykle)zeby wylaczyc zaplon i zapalic go ponownie zeby skasowac kontrolke, ale po przekrecniu kluczyka nie zgasly kontroli temp. czerwona i pomaranczowa a na termometrze pokazalo sie ---C i przy tym palila sie rowniez kontrolka silnika. przekrecilem kluczykiem na zero i jeszcze raz zaplon i juz bylo ok.
CO MOZE SIE DZIAC Z MOIM AUTEM, BO SERWISY TYLKO SZUKAJA I NIC NIE POTRAFIA ZNALEZC ???
MOZE KTOS MIAL PODOBNE OBJAWY ??
PROSZE O POMOC
ali72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem