Temat: [Mondeo 2000-2007] pilot od centralnego nie dziala
View Single Post
Stary 21-10-2011, 12:47   #29
muli9
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 17-12-2007
Model: Mondek
Silnik: benzyna,ropa
Rocznik: 2003
Postów: 359
Domyślnie Odp: pilot od centralnego nie dziala

Cytat:
Napisał pawelek4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie ja z dosc błachym ,,problemem''. Mam pytanie jak działa u was sygnalizacja swietlna po otwarciu i zamknieciu samochodu ? U mnie przy zamykaniu nic sie nie swieci dopiero jak nacisne drugi raz zamkniecie (jakies tam domykanie) to jest sygnalizacja kierunkami, przy otwieraniu wogule nie ma sygnalizacji. U was jest tak samo ? W wiekszosci centralnych zamków roznych marek samochodów przy owieraniu i zamykaniu jest sygnalizacja swietlna.
ja mysle ze sam sobie odpowiedziales ostatnim zdaniem - wszystko zalezy od auta i ... alarmu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. u mnie jest podobnie (ale przy otwieraniu nie ma blysku swiatlami tylko sa dwa sygnaly dzwiekowe) ale poczytaj sobie w instrukcji alarmu jak mozna przeprogramowac kluczykiem otwieranie i zamykanie potestuj a zobaczysz roznice Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Jesli nie widac roznicy to po co przeplacac
muli9 jest offline   Odpowiedź z Cytatem