View Single Post
Stary 07-07-2012, 22:16   #180
Travis192
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Witam! Panowie mam pytanie chciałbym naprawić 2 usterki w aucie narzeczonejGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (Fiesta dwudrzwiowej z 2005 roku)
1. Wkłady trzymające lusterka w wewnątrz samochodu. One są na jakiś sprężynach, które zdaje się pękły po poprzednim właścicielu. Na wskutek jazdy i ustawiania lusterek, wkłady wewnętrzne wypadłyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. z 1 i 2 strony. Przykleiłem je na taśmę dwustronną, ale to dziadowsko wygląda. Poza tym na wskutek sprężenia, taśma się odkleja:/
2. Uchwyt od podnoszenia siedzenia kierowcy do góry. Złapałem dosyć mocno, plastik pękł i została sama linka wewnątrz...;/;/

Wiem, że to pierdoły, ale nie chciałbym naprawiać tego w ASO, bo boję się kosztówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie chcę też jeździć po szrotach i szukać tych części. Czy ktoś wie, ewentualnie kto w Łodzi może dokonać takiej naprawy? A może ktoś wie gdzie nabyć ów części, szukałem na allegro ale nicGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z góry dziękuje za pomoc:>
  Odpowiedź z Cytatem