View Single Post
Stary 14-07-2010, 11:52   #13
Polarny
ford::professional
 
Avatar Polarny
 
Zarejestrowany: 17-05-2007
Skąd: Wrocław/Warszawa
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0 TDCI @205KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,346
Domyślnie Odp: Olej napędowy diesel najlepszy - jaki i skąd?

Tak jak pisałem. Póki nie pojawi się porządny test, to możemy tylko mówić kto gdzie tankuje, a nie czy jest zadowolony. No chyba, że ktoś tankuje na stacji dlatego, że obsługa jest interesująca. Kiedyś na jakiejś stacji BP trafiłem właśnie na stację, na której zastanawiałem się gdzie obsługa wcześniej pracowała. Babeczki ubiorem i zachowaniem jednoznacznie pokazywały wcześniejsze doświadczenie zawodowe.
W drugiej strony zawsze twierdziłem, że jest to niezły chwyt. Zatrudnić na stacji kobietki, które po prostu przyciągają klientów wyglądem. Niektórzy faceci po prostu będą wracać na taką stację tylko po to, by przez kilka sekund pogapić się na obsługę.


A co do samego paliwa, to jak pisałem, kiedyś miałem problem z jedną stacją BP. Napisałem pismo i dostałem odpowiedź. Odpowiedź nie tylko w pełni uniwersalna - z góry zakładająca problem w moim autku i gwarantująca, że to nie ma nic wspólnego z paliwem. Ale na dodatek odpowiedź ... nie na temat. Było to zapewne pierwsze sito. Przychodzi jakaś skarga, to wyciąga się jeden z 5 gotowców i podkłada. Nie pasuje idealnie - olać to. Jak coś, to napisze jeszcze raz. A tych co nie odpisują jest pewnie sporo. I frajer z głowy.
__________________
Modyfikacje w Fordach
| Wroc - W-wa - Rze - ZG - Łdź |
Polarny jest offline   Odpowiedź z Cytatem