View Single Post
Stary 07-03-2007, 07:00   #1
arcisz
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 25-05-2006
Skąd: Bolesławiec
Model: Inny
Silnik: 3.0
Rocznik: ??
Postów: 213
Domyślnie Części samochodowe

Witam,

Gdzie kupujecie części do swoich autek? W sklepie tradycyjnym czy moze w necie też?
Zwracacie uwagę na cenę czy na firmę? Jeśli macie do wyboru trochę droższą część ale lepszą /prawdopodobnie/ to którą kupisz? Na ile cena jest warunkuje wybór?

Zastanawiam się nad sprzedażą części przez sieć. Przez Allegro najłatwiej trafić do odbiorcy ale i to nie do końca. Musisz wystawić konkretną część nie mając wiedzy, czy ktoś akurat tego potrzebuje. Sprzedają się części najpopularniejsze. Za to często nie ma tych które kupić chcesz.

Ja praktycznie wszystkie częsci kupiłem jak na razie w tradycyjnym sklepie, moze dlatego że tam miałem zawsze taniej niż w sieci. Jedynie wkład lusterka kupiłem przez Allegro bo w sklepie mieli 2x droższe.

Pewnie, weź i spróbuj - tak najłatwiej sprawdzić ale kurna, ze mną nie tak łatwo. Chciałbym mieć wszystko na papierze, czyli dowód sprzedaży dla klienta, gwarancja a tego jako osoba fizyczna bez DG nie zrobię. A zarejestrowanie firmy to nie tak od ręki...

Dlatego pytanie do Was: Czy i jakie części przez sieć? Chciałem dodac ankietę ale za dużo pytan mi wyszło :fcp2

Z góry dzieki za informacje :fcp29
__________________
Pozdrowienia i do zobaczenia na drodze ;-)
arcisz jest offline   Odpowiedź z Cytatem