Temat: [Focus 1998-2004] Falujace obroty raz jeszcze!
View Single Post
Stary 14-11-2009, 18:15   #4
lukasbrod0
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-11-2009
Skąd: Brodnica
Model: focus
Silnik: 1.6 16v zetec
Rocznik: 2003
Postów: 3
Domyślnie Odp: Falujace obroty raz jeszcze!

Witam mam problem z foczką z 2003 roku. Silniczek 1.6 16v Zetec. Faluja obroty na zimnym silniku a na rozgrzanym w zakresie obrotow 2500-2700 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie mam pojecia co sie dzieje. Falowanie jeszcze da sie zniesc ale jeden objaw denerwuje mnie strasznie. Po zdjeciu nogi z pedału gazu obroty spadaja do mniej wiecej 1500 obrotow i po okolo 5 sekundach dopiero ustawiala sie na jalowe obroty. Co może być ? Sprawdzilem krokowca i jest oki przeczyscilem go i zawor podcisnienia ( filterek kwadratowy ) i komore membrany. Przepustnica i czujnik przepustnicy przeczyszczone i sprawdzone dzis znalazlem klekocący zaworek odpowietrzenia skrzyni korbowej dojscie nieciekawe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale zawor padniety chyba bo nie mam dobrego do porownania. Po zatkaniu palcem rurki dochodzacej do zaworu nadal obroty spadaja powoli. Jakie pomysly i sugestie Koledzy pomocy !
lukasbrod0 jest offline   Odpowiedź z Cytatem