View Single Post
Stary 01-01-2012, 20:25   #3
FORDAL
 
Postów: n/a
Unhappy Odp: TDCI wtryski - regeneracja, sprzedaz nowe lub uzywane - szukam namiarow

Serwus, właśnie w sylwestra miałem niemiłą przyjemność wyłożyć kasę na taką regenerację- sylwester więc był mizerny.
Na naprawę byłem przygotowany wcześniej ale od złożenia zamówienia na części minęło półtora mc. Gość mówił że mógł by mi od razu zregenerować na chinolach ale to nie ma sensu. Ta hydraulika pochodziła (podobno) Włoch z Delphi, jak twierdził jest teraz problem ze strony fabryki bo specjalnie wstrzymuje sprzedaż (w tym wtryski do reno dci),ponieważ chcż sprzedawać kompletne wtryskiwacze, koszt 1100 za szt.
Ja mam kompletną regenerację ( cala hydraulika) za 600 zł za szt.+ robocizna za 4szt 100zł. Gwarancja roczna, na razie zrobiłem niewiele kilometrów ale mogę stwierdzić że jest trochę głośniejszy ( bo podobno nowa hydraulika, mam wlać na bak pół litra mixolu), po za tym to moc jak przedtem, raczej ok.
Ciekaw jestem jakie są koszty kompletnej regeneracji w innych warsztatach, mechanik mi mówił abym sprawdził że niby u nich niewygórowana cena.
Acha wcześniej robiłem diagnozę u nich i na wykresi e wyszło że wszystkie są kiepskiej sprawności, przelewają. Auto po prostu mocno kopciło na zagrzanym silniku a 3 tys. to nie przekraczałem.
Firma to Diesel- Serwis z Zasani- MałopolskaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem