View Single Post
Stary 14-12-2009, 15:42   #11
Paweł &
ford::average
 
Avatar Paweł &
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 26-06-2009
Skąd: LKR
Model: Focus C-MAX / Mondeo mk3
Silnik: 1.8 16V 125 KM / 2.0 TDCI 130 KM
Rocznik: 2003 / 2002
Postów: 73
Domyślnie Odp: Odpala za 2-3-4 razem, świece wymienione.

Mam identyczny problem. Np dziś jak było -5st odpalił, tzn załapał za 3razem. Nadmienię, ze aku nowy, wymienione filtry, paliwo dobre-głownie Statoil, świecie pobierają prawidłowo i słychać jak przekaźnik pyka, mimo to gdy temp zbliża się do zera auto załapie dopiero za 3razem, wcześniej mimo, że kręci szybciutko nie łapie, przy powtórce dopiero pracuje. Jak jeżdżę w ciągu dnia nie ma problemu. jak było lato też pięknie palił, jak przyszły przymrozki zakała. Więc u mnie jedyne
Cytat:
Napisał mkaminski100 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ystarczy, ze od temperatury kurczy sie zlaczka i puszcza powietrze do przewodu paliwowego tak ze przez noc naleci i musisz pokrecic, zeby odpalil.
to nie sprawdziłem. Ale jutro zdejmę przewody z filtra i z nadmiaru żeby obejrzeć króćce. Bo trafia coś jak auto nie pali. Temp z czujnika temp wskazuje prawidłową od momentu przed odpaleniem i wzrasta w miarę rozgrzewania silnika. Więc jeśli nie powyższe brak opcji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Paweł & jest offline   Odpowiedź z Cytatem