View Single Post
Stary 18-02-2011, 15:00   #14
zielonywtemacie
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-02-2011
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: 1.4i Duratec 16V
Rocznik: 2003
Postów: 8
Domyślnie Odp: elektryczne lusterka montaż

Cytat:
Napisał pawel182 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego masz mój opis (gdybyś miał jeszcze jakieś pytania to pytaj) Schemat też masz (jest w opisie) po co Ci jakieś filmy? Nikt Cie za rączke nie poprowadzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeśli czujesz sie na siłach to korzystając ze złej pogody zebierja się za kompletowanie potrzebnych części a jak tylko zrobi sie cieplej bierz się za działanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Albo zawsze możesz to zlecić komuś... (na wiosne będe w Krakowie hehehe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
No nie przeczę - opis Kolegi bezcenny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czułbym się lepiej, gdybym to zrobił sam, ale w razie czego zawsze mogę liczyć na teścia elektryka, który "będzie czuwać nad poprawnością" montowania.
Co do pytań dodatkowych, to parę mi przychodzi do głowy:
np.: jakie i ile kabli będę potrzebował? Jakiej długości? Gdzie te wszystkie kable i złącza kupić? (allegro?)
zielonywtemacie jest offline   Odpowiedź z Cytatem