View Single Post
Stary 28-08-2017, 07:53   #7
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Sprzedać czy dalej dokładać? :)

Cytat:
Napisał Marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Można kupić auto, w którym ktoś już rozrząd zrobił itp..
Zafirę kupiłem i wszystko łącznie z klimą było zrobione, a jedyną rzeczą do zrobienia była przekładnia kierownicza, którą zrobiłem po roku.

W megance wymieniłem pompkę spryskiwacza. Używany oryginał 8zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie raz sprzedawałem swoje auto tylko dlatego, że mnie lub żonie się znudziło po kilku latach jazdy więc o ile kolega nie kupi igły z neta to można znaleźć coś rozsądnego.

Oczywiście można na ślepo wymieniać wszystko po zakupie tylko po co?
yhyyyym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mój kolega kupił octavie, salon PL, tylko ASO, rozrząd zrobiony, a potem się okazało, że na fakturze w ASO tylko był wymieniony, a w rzeczywistości stary siedział, miał farta że do niego zajrzał bo by było po silniku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

jak zmieniać autko to jakoś konkretnie, a nie sprzeda to mk3 i za te same pieniądze kupi kolejne mk3, ani nie odmłodzi sobie ani nic.. widać, że gość ledwo ma na naprawę a o zmianie autka myśli.. a nie daj Boże kupi, wywali się z kasy i po miesiącu coś się mega wysypie w nim i co ? Kredyt, pożyczka, nie masz siana dzwoń do bociana ? Żałosne to jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niech naprawia i jeździ tym co ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez piotrek305 ; 28-08-2017 o 07:55
piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem