View Single Post
Stary 02-01-2010, 23:13   #1
pr0fesor
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-11-2009
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 7
Domyślnie Tylnia szyba - USTERKA - ford mondeo mk4 kombi

Witam.

Około 2h temu gdy wyjeżdżałem z Poznania do domu włączyłem ogrzewanie tylnej szyby i usłyszałem huk. Na szczęście jechałem wtedy małą prędkością, bo dopiero zaczynałem wyjeżdżać.. wysiadłem i zobaczyłem, że tylnia szyba jest popękana cztery główne pęknięcia w rogach szyby i cała szybka popękana na drobne kawałeczki.. szybka jednak była prawie w całości oprócz pęknieć w rogach, które odleciały.. jechałem powoli z małą prędkością do domu około 40km dojechałem z szybą w jednym kawałku.. jednak gdy wjechałem na podwórko wysiadłem i zamknąłem drzwi odleciała 1/3 szyby.. dopiero wtedy pomyślałem o zrobieniu zdjęć szyby... i tak mam zdjęcia szyby niedługo spróbuje je dać na forum...

Bardzo dziwna sprawa, że szyba pękła w tym momencie kiedy włączyłem ogrzewanie... chcę teraz auto oddać na gwarancję jednak nie jestem pewien czy mi uwierzą jak pokaże zdjęcia, czy nie powiedzą że to było włamanie ? na serwis prawdopodobnie pojadę z siatką, bo szybka się rozleci raz dwa...

Zdjęcia wkleję w ciągu 20 min... dziwna sprawa proszę o porady co zrobić ? na gwarancje jechać ? jak wytłumaczyć ? i oczywiście jak to się mogło stać, że szuba pękła po włączeniu ogrzewania.. przecież nie ma dużego mrozu około -6 ..
pr0fesor jest offline