View Single Post
Stary 22-07-2009, 11:32   #9
fezz
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ford Focus II 2.0 TDCI - opinie, awaryjność itd.

Cytat:
Napisał CIABAH Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzialem tego focusa juz w w maju jak jechalem po swojego focusa chcialem odwiedzic tego goscia ale bajka z tym radiem troche mnie odrzucila zadnych faktur nic na niego nie mial dziwne handlarz, jak sie zapytalem jak pali ten focus to mowil ze nim nie jezdzil i nic nie wie, dziwne!
Jak się gościa pytałem jak jeździ to autko, to stwierdził, że niem nie jeździł, tyle co wjechał i zjechał z lawety. Coś potem jeszcze wspomniał, że niby się kawałek przejechał i stwierdził, że ładnie jeździ. Skoro koleś próbuje to autko sprzedać już od maja znaczy i na razie jeszcze mu się nie udało może oznaczać, że coś z nim jest nie tak. Co do papierów nic mi nie mówił, że brakuje faktury. Powiedział tylko, że nie ma książki serwisowej ale to nie jest chyba aż tak podejrzane.

Daleko nie ma do Skierniewic, więc w wolnej chwili chciałem się przejechać i zobaczyć ale po nowych doniesieniach chyba zupełnie zrezygnuje z tego autka.
  Odpowiedź z Cytatem