View Single Post
Stary 26-11-2008, 07:23   #7
phoba
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-04-2007
Skąd: Trójmiasto
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2003
Postów: 93
Domyślnie Re: Co sądzicie o tym termometrze?

Cytat:
Napisał Madaw
Obok zegarów w tej małej półeczce. Idealnie pasuje http://www.allegro.pl/item481152671_ter ... w_wew.html na wcisk, bez klejenia itp. wciskasz i mocno siedzi. Wymiary 93x32x17 pasują w tamto miejsce idealnie.
Jeśli to pasuje bez klejenia to super. Widzę jednak 2 wady, jak dla mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Po pierwsze z opisu aukcji wynika, że podświetlanie jest niebieskie, a do Foczki jednak bardziej pasuje zielone Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Po drugie podświetlanie jest na przycisk, a wolałbym mieć stałe, bo jednak trudno sięgać do półeczki za każdym razem gdy chcę sprawdzić temperaturę, a noc zapada zimą szybko.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, zwłaszcza Riko, szczególnie za opis montażu - trochę mnie przeraziło to rozbieranie Foki na czynniki pierwsze, natomiast wygląda to faktycznie super Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
phoba jest offline   Odpowiedź z Cytatem